E Shantazhonin me Foto Pornografike

Foto ilustrim: FlickrFoto ilustrim: Flickr
nga  Gazeta JnK
© Tė drejtat autoriale

Policia nė Suharekė ka arrestuar S. Azemin dhe N. Morinėn, tė cilėt besohet se e kanė shfrytėzuar seksualisht njė femėr, duke e shantazhuar me “disa fotografi tė papėrshtatshme pornografike”.

Hetuesit policorė e kanė arrestuar S. Azemi, nga njė fshat i Skenderajt, tė mėrkurėn nė orėt e vona tė mbrėmjes, nė afėrsi tė “Ben-Af” nė Suharekė. Ndėrsa sot ėshtė arrestuar edhe N. Morina nga rrethi i Prizrenit, ka bėrė tė ditur zėdhėnėsi i policisė rajonale, Hazir Berisha.

Sipas policisė, ekziston dyshimi i bazuar se dy meshkujt, nė bashkėveprim, kanė kryer disa vepra penale ndaj njė viktime femėr, pėrfshirė kanosje; detyrim, incizim i paautorizuar dhe shantazh pėr marrėdhėnie seksuale.

“Sipas hetimeve tė para dyshohet se tė njėjtit kanė pėrfituar shėrbime seksuale nė dėm tė viktimės duke i bėrė shantazh me disa fotografi tė papėrshtatshme pornografike”, tha zėdhėnėsi Berisha.

Nė konsultim me prokurorin, tė dyshuarit janė ndaluar nėn masėn e arrestit policor, ndėrsa provat materiale do t’i kalojnė prokurorisė pėr procedura tė mėtejme.

Shkrime tė Zgjedhura

Komentet: Komentet sipas rendit kronologjik (Gjithsej 1 Komentet)

asdf
     Lajmet e fundit 
     
     Fotogaleria