Debat Televiziv Rreth Ligjit pėr Amnisti (TV)

nga  Gazeta Jeta nė Kosovė
© Tė drejtat autoriale

Gazeta Jeta nė Kosovė ka mbajtur debat tė drejtėpėrdrejtė televiziv rreth Ligjit pėr amnistinė. Tė ftuar janė Daut Xhemajli, zėvendėsministėr i Drejtėsisė, Albulena Haxhiu deputete e Vetėvendosjes dhe Florent Spahija kėshilltar ligjor nė BIRN. Debati ėshtė zhvilluar pėrderisa Parlamenti i Kosovės ka qenė nė pauzė tė drekės, pas deklarimeve tė grupeve parlamentare rreth kėtij ligji.

Komentet: Komentet sipas rendit kronologjik (Gjithsej 13 Komentet)

asdf
     Lajmet e fundit 
     
     Fotogaleria